מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש שלטי ארגז תאורה?

קבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה משילוט ישיר

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שלטי ארגז תאורה

מה בעמוד זה?

שלטי ארגז תאורה בשילוט ישיר - שלטים מהיצרן לצרכן ללא תחרות!

שלטי ארגז תאורה נחשבים ל"פתרון הזול" בארסנל האפשרויות של שלטים מוארים. הסיבה לכך היא ששלטים אלו הם ללא הבלטות תלת מימדיות בשונה משלטי תלת מימד ולרוב הייצור שלהם הוא בסיסי ופשוט.

מה הם ארגזי תאורה?

רק מהשם המיוחד "ארגז תאורה", אתם יכולים לנסות ולדמיין את השלט המגיע בדמות ארגז, הזוהר בתאורה מסיבית ובולטת לעין. לארגזי התאורה קוראים גם – קופסאות מוארות, מכיוון שהשלטים הללו נראים כמו קופסא מוארת וענקית, שפשוט קשה שלא לשים אליה לב. הקופסא של שלטי ארגזי התאורה הינה עמידה במיוחד, ובה נמצאת מערכת תאורת הלד, בעלת עוצמת אור מסיבית וחזקה, הנותנת לשלט שלכם את המראה המואר ועם תאורה ממושכת ורציפה לאורך זמן.

ממה מייצרים את ארגזי התאורה?

את ארגזי התאורה מייצרים ממגוון רחב של חומרים שונים, בהם: ארגזי תאורה מאלומיניום, קופסאות מוארות מפרספקס, פריימלס, פנפלקס ועוד מגוון חומרים שונים, להם זקוק הלקוח. ובגלל שלעסקים רבים יש צורך בשלט מואר ועוצמתי, הזוהר בכל שעות היממה – הפכו שלטי ארגזי התאורה למבוקשים ביותר.

קופסאות תאורה לעסקים וחנויות

כל בעל עסק מחפש את הדרך למשוך אליו את הלקוחות הפוטנציאליים אשר נמצאים בסביבתו, ועל כן, אנחנו עדים להימצאותם הרבה של שילוט ארגזי התאורה הממוקמים בכל מקום. קופסאות מוארות לעסקים, ארגזי תאורה למשרדים, ארגז תאורה לחנויות ועוד בתי עסק שונים, המזמינים ארגזי תאורה בכדי שיראו אותם מרחוק ויבחינו בהימצאותו של בית העסק.

קופסאות התאורה נועדו לשימוש בפנים בית העסק ומחוצה לו, וניתן להשתמש בארגזי התאורה לצורך הכוונת הלקוחות אל בית העסק, פרסום מודעה של בית העסק, או לצרכי מיתוג.

כיצד תורמות קופסאות התאורה למיתוג עסקים?

בעלי עסקים רבים, בוחרים בשלט שלהם לא רק בכדי לסמן את הימצאותו של בית העסק, אלא גם, בכדי למתג את בית העסק, להחדיר לאנשים את הלוגו העסקי – וכאשר משתמשים בשלט ארגז מואר, הרי שבזכות הבולטות שלו, ניתן להגיע לתשומת לב האנשים ביתר קלות.

מיתוג עסקי, זאת ההצלחה העסקית שלכם. אם אתם רוצים שיקנו ממכם, צריך שקודם כל יכירו בכם – ואיך לגרום ללקוחות הסביבה להכיר בכם, אם לא רואים אתכם על פני האחרים? לפיכך נועדו ארגזי התאורה, המשמשים כקופסאות מוארות ורחבות, אשר ניתן להבחין בהם מכל מקום בו נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים.

ארגזי תאורה בולטים לעסקים:

אין ספק כי היתרון המשמעותי ביותר בשילוט מואר ורחב, זאת הבולטות שבו, הרי היא זאת שמסייעת לנו למשוך את תשומת לב הלקוחות. אך, ישנו יתרון נוסף בשלטי ארגזי התאורה והוא, שיפור תדמית בית העסק.

בתפיסה הרווחת של רבים מבני האדם, עסק מצליח – ישקיע בשלט גדול ומואר, כי הרי אם העסק מציב כזה שלט, אזי שיש לו את האפשרויות בהשקעת שלט שכזה. זאת יכולה להיות תאוריה – אבל מה שבטוח, זה שהיא באמת עובדת! כדי שאנשים יקנו ממכם, הם צריכים לבטוח בכם – ואם אתם נראים ומתנהגים כמו עסק מוצלח ומתקדם, הרי שאנשים ייגשו אליכם בקלות יותר, מאשר לבית עסק שלא מבליט ומאיר את עצמו לעיני כל.

נגישות