מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש שלטי דגל?

קבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה משילוט ישיר

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שלטי דגל

מה בעמוד זה?

שלטי דגל בשילוט ישיר - שלטים מהיצרן לצרכן ללא תחרות!

בשנים האחרונות אנחנו נחשפים לטרנד חדש ומתפתח, הנצפה בכלל הרחובות וסמטאות העיר, ומתנוסס לו מעל בתי העסק השונים – הלא, אלו הם שלטי הדגל, ועליהם בדרך כלל אנחנו יכולים לצפות בלוגו בית העסק, ולעיתים קרובות, אף מידע נוסף אודות העסק מצורף.

אם תהיתם מדוע נפוצו שלטי הדגל השונים מעל בתי העסק, הרי שהטרנד החדש מגיע אלינו ישירות מיבשת אירופה – בה היה נהוג לסמן את רחובות העיר וסמטאותיה הצרים בשלטים דמויי דגל, אשר תופסים את תשומת לב הלקוחות המתהלכים ברחבי העיר והרחובות.

היתרונות של שלטי הדגל

הייחודיות של שלט דגל דו צדדי, היא שניתן להבחין בשלט מכל צד בו תבחרו להסתכל בשלט – ככה בעצם לא משנה מאיזה כיוון יתהלכו הלקוחות ברחוב הצמוד, הם יוכלו להבחין בשלט שלכם מכל עבר. כמו כן, מסייעים שלטי דגל בהכוונת הלקוחות אל עבר בית העסק שלכם, וניתן להבחין בהם ממרחקים – ככה שכל הרוצה והמעוניין, יוכל לבקר בחנות שלכם.

ואם כבר ציינו את היתרונות אותם מספקים שלטי הדגל, הרי ששלטים אלו גם תורמים למערך המיתוג העסקי. שלט הנתלה במאונך לקיר, מסייע לאנשים להבחין בו מכל עבר, ולהבחין בלוגו בית העסק שלכם – ככה שגם אם היום לקוחות חלפו על פני בית העסק שלכם, סביר להניח שבימים הקרובים או בתקופה הקרובה, ברגע שהם יצטרכו את השירות שלכם, הם ידעו למי לפנות – וכל זאת פשוט ביותר, מכיוון שאותם הלקוחות חולפים על פני אותם השלטים בכל יום ביומו, ונחשפים לקיימות בית העסק.

שלטי דגל מוארים

אם אתם מחפשים את הפתרון לכך שהלקוחות יוכלו להבחין בכם בכל שעות היממה, גם ביום וגם בלילה – הרי ששלטי דגל מוארים, לא יתנו לאף לקוח פוטנציאלי לעבור על פניו מבלי להבחין בשלט.

שלטים מוארים ואיכותיים ביותר אשר יעניקו לאנשי הרחוב את הפוטנציאל להיכנס דווקא לעסק שלכם. השלטים יכולים לשמש גם כשלטי הכוונה מוארים אל עבר בית העסק שלכם או למטרות מיתוג עסקי – ככה שבעצם אתם לא תהיו חייבים לתלות על שלטי הדגל את לוגו העסק שלכם, אלא אתם תוכלו להטביע את תמונת המוצר הנחשק, ולכוון את אנשי המקום אל עבר בית העסק שלכם.

שלטי דגל עגולים, מלבניים או צורניים

שלטים אלו יכולים להגיע במגוון רחב של צורות ואפשרויות, לרבות שלטי דגל עגולים או שלטי דגל מרובעים ואפילו שלטי דגל צורניים המעוצבים בצורת לוגו או כל צורה המעבירה את המסר של בית העסק ומגבירה את החשיפה. השלטים יכולים להיות בכל עובי שנדרש, ולא משנה אם מדובר בשלטי דגל עבים או שלטי דגל דקים – דבר אחד בטוח, שלטי הדגל הם לגמרי הדבר החם בעולם השילוט.

אז אם גם אתם מעוניינים להתחדש בשלט מיוחד וייחודי עבור בית העסק שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר יוכלו לספק לכם לא רק עצה מקצועית בדבר בחירת השלט המתאים, אלא גם, להמליץ לכם על הפן העיצובי והמושך של שלטי הדגל – ככה שבית העסק שלכם יוכל להנות מלקוחות חדשים בכל יום!

נגישות