מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש שלטי הכוונה?

קבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה משילוט ישיר

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שלטי הכוונה

מה בעמוד זה?

שלטי הכוונה בשילוט ישיר - שלטים מהיצרן לצרכן ללא תחרות!

אומנם, רבים מהאנשים לא מבינים את הייחודיות והחשיבות של שלטי ההכוונה, אך, תרומתם חשובה הן לסביבה הפרטית והן לסביבה הציבורית ואפילו לסביבה העסקית. אנחנו אולי לא שמים לכך לב, אבל אנחנו מוקפים בשלטי הכוונה בחיי היום – יום שלנו, בין אם מדובר בשלטי הכוונה בחניון העבודה או שלטי הכוונה במרכזים המסחריים – שלטי הכוונה כאן כדי לעזור לנו להתנייד ממקום למקום, ואלו אפילו מכוונים אותנו לכיוון המכירה בבית העסק.

שלטי הכוונה מכוונים את הלקוחות

כנראה שלרוב הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, המפגש הראשון עם בית העסק יהיה דרך שלטי ההכוונה אשר יובילו את הלקוח הפוטנציאלי אל בית העסק עצמו. האינטרקציה הראשונה עם שלט ההכוונה יכולה להיות תלויה בכך, אם הלקוח אכן יגיע אל עבר בית העסק שלנו או שמשהו יתפוס את תשומת ליבו בדרך, ולכן, חשיבותם של שלטי ההכוונה השונים נחשבת לחשובה ביותר, שכן, מרבית הלקוחות יגיעו לחנות או לבית העסק בעזרת שלטים המכוונים את הלקוחות אל עבר המיקום המדויק של החנות.

מיתוג העסק בעזרת שלטי הכוונה

שלט הכוונה הנבנה בדרך המקצועית, תוך התחשבות בכלל הפרמטרים הנדרשים לצורך יצירת שלט הכוונה מקצועי ומתאים לבית העסק – ישדר ללקוחות את אופי החברה, ויהווה גורם ממתג לכלל הלקוחות הנפגשים בכל פעם עם שלט ההכוונה המיועד.

ואומנם שלטי ההכוונה, כשמם כן הם, מיועדים לסייע לנו לנווט בדרכים השונות. היתרונות המיתוגיים של אותם השלטים פוגשים אותנו בכל יום באמצע הכביש או באמצע העבודה או המרכזים המסחריים. לא רק שאנחנו יכולים לאתר שלטי הכוונה עם חץ הפונה אל עבר המיקום המיועד, הרי שבנוסף לניווט המתאים אנחנו יכולים לצפות בכללי המיתוג העסקיים הנוספים לשלטים הללו.

עושים סדר עם שלטי הכוונה

דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים לחנות גדולה, ואתם מתקשים למצוא את הקופות, ואת תאי ההלבשה, את אגף מבצעי סוף העונה ואת המחלקה המתאימה לכם בחנות, לצורך זה שלטי הכוונה לעסקים נועדו, כדי לכוון אותנו לכל אגף נפרד ובכך לגרום לנו לתחושה נעימה בחנות בית העסק. ולחזרתנו בפעם נוספת כתוצאה מכך שהיה לנו נעים ונוח להעביר את הזמן בחנות, ולא הרגשנו מועקה בכך שהיינו צריכים לחפש כל דבר שרצינו.

שלטי הכוונה בדרך למכירה

לא רבים יודעים זאת, אך שלטי הכוונה בחנויות ורשתות גדולות, נועדו לכוון אותנו דווקא למוצרים ושירותים ספציפיים מאוד. אומנות הפיתוי בשלטי ההכוונה אשר יכולים להראות לנו כתמימים לחלוטין, בצורה סמויה מחדירה לנו את המסרים והכיוון אל עבר המכירות – אותן בעלי העסק רוצים שאנחנו נבצע.

אכן ניצב שם שלט המכוון אתכם לבית קפה ייעודי, אך, לא כך לרוב המצב, ובפעמים רבות אנחנו נחשפים לשלטי הכוונה סמויים אשר משדרים בתוכם מסרים שיווקיים ופרסומיים, לדוגמת תמונת קפה מפנק וחץ הפונה ימינה – מה שיגרום לנו ללכת בדרך המסומנת, ופתאום להגיע לבית הקפה המיועד ולהתענג לנו על כוס הקפה, מבלי להבין שמראש כבר דאגו להביא אותנו בדיוק למקום הנוכחי, מבלי שבכלל הרגשנו בכך.

איך לבחור שלט הכוונה לעסק?

לא משנה אם אתם מחפשים שלט הכוונה למשרד או שלטי הכוונה לרחוב, שלטי הכוונה לחניון או שלטי הכוונה לבנייני מגורים – חשוב ביותר לדעת לבחור עבורכם את השלט המתאים והנכון לצורך שלכם.

שלטי הכוונה יכולים להיות שלטי הכוונה מוארים ויכולים להיות שלטים זוהרים בלילה וביום, וניתן להציבם כשלטי הכוונה בתוך הבניין ומחוצה לו.

בעת בחירתכם בשלט הכוונה, מומלץ לבחור את החברה האמינה והמקצועית אשר תעזור לכם ותייעץ לכם בבחירת שלט הכוונה המתאים ביותר לאזור הרלוונטי שלכם. בין אם מדובר בשלטים הניצבים בחוץ או בפנים, שלטי ההכוונה צריכים להיות מותאמים לתנאי מזג האוויר התואמים, ועל כך, מומלץ להתייעץ עם המומחים בתחום התקנת שלטי הכוונה לעסקים.

נגישות