מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש שלטי ניאון?

קבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה משילוט ישיר

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שלטי ניאון

מה בעמוד זה?

שלטי ניאון בשילוט ישיר - שלטים מהיצרן לצרכן ללא תחרות!

שלטי ניאון הם הטרנד החם והמתפתח, המאיר עם אותיות ניאון מוארות בכל שעות הלילה ומפנה את תשומת לב האנשים. שלטי ניאון לעסקים נחשבים לדבר הבא והרותח בעולם השילוט.

כיצד שלטי ניאון ישדרגו לנו את העסק?

בימינו, התחרות על משיכת תשומת לב הלקוח נחשבת לגדולה מכל הזמנים! ורבים מאנשי העסקים מחפשים בכל יום, דרכים נוספות ומקוריות אשר יעזרו להם למשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים. אחת הדרכים החדשות היא, הצבת שלט ניאון בפתח חנות, המעניק לבית העסק את האפשרות להבליט את השם בדרך מיוחדת ובולטת, המשווקת את המסר העסקי באופן חד.

מהם שלטי ניאון וממה הם עשויים?

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת כיום ניתן לייצר שלטי ניאון בשתי דרכים שונות ומשני חומרי גלם שונים. להלן ההבדלים ביניהם:

שלטי ניאון זכוכית (גז):

השלטים עשויים מצינוריות זכוכית עדינות, בהם עובר גז הניאון, כאשר מחברים את שלט הניאון למקור חשמל, הגז מתחיל להתחמם ולהידלק כתוצאה מתהליך כימי, אותו עובר גז הניאון.

צבע גז הניאון מתקבל מהכנסת מרקמי צבע ייחודיים אל תוך צינורות הזכוכית או צביעת הצינורות לצבע המתאים.

שלטי ניאון לד:

כיום עם התפתחותם של נורות הלד ניתן לייצר שלטי ניאון לד, המאירים בצורה דומה לניאון האמיתי אך אינם פועלים בטכנולוגיה יקרה ומסובכת כמו הניאון גז. שלטי הניאון לד עשויים פלסטיק גמיש שאיתו ניתן להרכיב צורות בדומה לניאון זכוכית. גם מחירם של שלטי הניאון לד הוא זול משמעותית בהשוואה לשלטי הניאון גז.

שלטי ניאון לחברות ועסקים

שלט ניאון בעיצוב אישי יכול לשדרג לכם את המותג העסקי אותו אתם מפתחים, וכן, להעניק אווירה מיוחדת לבית העסק שלכם. סוגי עסקים רבים משתמשים בשילוט ניאון על מנת לפרסם ולמתג את עצמם, ביניהם: שלטי ניאון למשרדים, שלטי ניאון לחנויות, שלטי ניאון לחברות וכן כמעט כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו כיום שלט ניאון בזכות טכנולוגיית הלד.

בנוסף, כיום ניתן להשתמש בשלט הניאון למטרת עיצובים אישיים, המעניקים דקורציית ניאון מבריקה וייחודית, התורמת בעיצוב חללי הבית והסלון. עיצוב ייחודי המתאים כשלט ניאון לקיר ולחדר, ליצירת אווירה מיוחדת וייחודית במיוחד עם עיצוב משגע וזוהר, המאפשר לשלטי הניאון לבלוט ולעצב, לא רק את החללים העסקיים, אלא גם, לחלחל למגזר הציבורי.

לבלוט על פני המתחרים באמצעות שלטי ניאון

לשלטי הניאון קיימים יתרונות רבים ומגוונים, אבל היתרון המרכזי ביותר של שלט הניאון הוא הבולטות ואפקט העיצוביות של שלט הניאון. שלטים מוארים ומושכים במיוחד את תשומת לב האנשים אשר נמצאים בקרבת בית העסק או אפילו בחלל בית העסק עצמו – ויכולים לשדר ולהעביר את המסר השיווקי והעסקי אשר יחלחל אל תודעת האנשים, ויגרום לבית העסק לבלוט ולהתבלט על פני המתחרים הקיימים.

את שלט הניאון ניתן לעצב בכל צורה ולבחור את הגודל המתאים של שלט האותיות, ואפילו לשלב אותיות תלת ממדיות עם תאורת ניאון ליצירת בידול העסק על פני המתחרים הקיימים בסביבה, ובכך, לחזק את תדמית המיתוג העסקית.

איך שלט הניאון תורם למיתוג?

הפן המרכזי של שלטי הניאון לעסקים, זה שהם מגיעים בתור ניאון בהתאמה אישית – מה שמאפשר לתרום למותג העסקי שלכם, ולייצר עבורכם מגוון רחב של שלטי ניאון מוארים וזוהרים אשר ידגישו את המותג העסקי.

שלטי ניאון לעסק יעזרו לכם לחדד את המותג שלכם בתודעת האנשים, וברגע שהאדם ייחשף אל לוגו הניאון מספר פעמים – הרי שתודעת האדם תגרום לו להבין כי מדובר בעסק קיים ופעיל לאורך זמן, מה שיכול לשדר אמינות ומקצועיות אצל חשיבת הלקוח הפוטנציאלי, ובעתיד לגרום לו לפנות ולרכוש את שירות המקום.

למה לבחור בשלטי ניאון לעסקים?

שלטים עמידים בתנאי מזג האוויר ומחזיקים מעמד לאורך זמן, נחשבים לחסכוניים ובעלי תאורה חזקה ובוהקת, המושכת את קהל הלקוחות שמסביב. שלטי הניאון שיכולים להגיע בצורת לוגו עסקי מעוצב או שבצורת משפט שיווקי אשר יתרמו להעצמת המותג הבלעדי שלכם.

כל שלט לעסק אשר מכבד את עצמו, יגיע בעיצוב מיוחד וייחודי התואם את המסר השיווקי של העסק. השלט התלוי משמש מאין "כרטיס ביקור" לבית העסק, ועל כן, חייב השלט העסקי לייצג ולהבליט את השם, בדרך הייחודית והמקורית – ואיך לא לעשות זאת, בעזרת שלטי ניאון בעיצוב אישי ונבחר לעסקים, המגיעים במגוון צורות וצבעים שונים לבחירתכם האישית.

נגישות