מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש לבצע חיתוך וחריטה בלייזר?

קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

מחפש שלטי תלת מימד?

קבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה משילוט ישיר

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שלטי תלת מימד

מה בעמוד זה?

שלטי תלת מימד בשילוט ישיר - שלטים מהיצרן לצרכן ללא תחרות!

רבים מבעלי העסקים בעת הקמת החנות או המשרד העסקי, ידרשו להתקין שלט המסמן את מיקום הימצאותו של בית העסק. קיימים מגוון רחב של סוגי שלטים שונים, אך, לא כל סוגי השלטים מעניקים את הבולטות והייחודיות המרבית כפי ששלטי תלת מימד מעניקים לעסקים, שלטים אלו לרוב עשויים מאותיות תלת ממדיות, ונועדים להיות כשלטים מובלטים וצורניים אשר ימשכו אל עבר בית העסק את הלקוחות הפוטנציאליים בסביבת המקום.

מדוע לבחור בשילוט תלת מימד

שילוט תלת ממדי יכול להגיע במגוון סוגי השלטים השונים, כגון: שלט חוצות, המובלט בעזרת אותיות מוארות ותלת ממדיות, שלט כניסה לבית העסק, ואף כשלטי פנים, הנמצאים בתוך בית העסק ותורמים למערך המיתוג העסקי או להכוונת קהל הלקוחות אשר נכנס לחנות בית העסק שלכם.

יתרונותיהם של שלטי תלת מימד

לשילוט התלת ממדי תפקיד חשוב בהבלטת העסק, כך ששלטים תלת ממדיים – בעלי אותיות בולטות ויוצאות, נחשבים כמעניקי חיים ורלוונטיות לשלט העסקי שלכם.

נוסף על כך, ניתן להוסיף תאורת לד לאותיות התלת ממדיות, ובכך לייצר שילוט תלת מימד לעסק עם אותיות תלת מימד מוארות אשר יעזרו לעסק שלכם לצבור קהל לקוחות נרחב, בכך שהשלט יתפוס את תשומת לב הלקוחות אשר נמצאים בקרבת המיקום הגאוגרפי של בית העסק.

ואם מדובר בשלט חוצות תלת ממדי עם תאורת לד, המותאמת על פי צבעי בית העסק – הרי ששלט כזה, יוכל לא רק להבליט ולציין את מיקום בית העסק שלכם, אלא גם, לשדר את המסרים השיווקיים ואת האופי העסקי של העסק שלכם.

שילוט עם אותיות מוארות לעסק

בעזרת שלט המורכב מאותיות תלת מימד, אנחנו נצליח לשדר לקהל היעד, לא רק בולטות פיזית במיקום הגאוגרפי של בית העסק, אלא גם, לחדור אל התודעה של כלל הלקוחות ולהנגיש עבור קהל הלקוחות שלנו את גדולתו וחשיבותו של המותג העסקי שלנו.

שלט תלת מימד איכותי לעסק יכלול בתוכו גם תאורה אשר תעזור לבית העסק למשוך את קהל היעד, ולפעול בשעות הערב והלילה – מה שיוצר פרסומת ממותגת עבור העסק שלכם, 24 שעות ביממה ושבע ימים בשבוע. שלט מובלט וצורני אשר יוקם במקומות בולטים ויגרום לאנשי המקום להבחין בקיימות בית העסק שלכם.

שלטי תלת מימד לעסקים:

היתרון הבולט ביותר בבחירת שלט תלת מימד לבית העסק שלכם, זה שאתם יכולים ליצור שלט ייחודי לאופי בית העסק, ולבחור את העיצוב המועדף עליכם על ידי מבחר הסגנון העיצובי, המתאים ביותר עבורכם.

עם מגוון פונטים אופציונאליים לבחירה ואפשרויות עיצוב מתקדמות ושונות לבחירתכם האישית, אם אתם מחפשים את הדרך לפתח את המותג הפרטי שלכם – הרי ששלט תלת מימד בהחלט יעזור לכם להשיג זאת, ועל כן, מומלץ לפנות לחברה אמינה ומקצועית אשר תוכל לייצר עבורכם שלט יציב ואיכותי אשר יחזיק מעמד לאורך טווח זמן ארוך במיוחד, וישדר עבורכם את המסר השיווקי בכל שעות היממה וימות השנה.

נגישות