ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

ברוכים הבאים לשילוט ישיר

ייצור שלטים מהיצרן לצרכן באיכות ומחיר ללא תחרות!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם.

שילוט לעסקים

פרסום העסק באמצעות שילוט זו מטרה ברורה עבור כל בעל עסק, לכן חשוב לוודא שממצאים את פוטנציאל הפרסום באמצעות שילוט לעסק בצורה הטובה ביותר והמקיפה ביותר!

בשילוט ישיר מעצבים ומייצרים בהתאמה אישית מלאה את כל סוגי השלטים לעסקים, חברתנו פועלת בפריסה ארצית הכוללת מתקינים מקצועיים, מכונות שילוט והדפסה מהמתקדמות בעולם וכמובן – שירות מקצועי ואמין. החברה מעניקה ייעוץ ראשוני ומקיף אודות כל צרכי הלקוח, הסברים ודוגמאות על מנת לאפשר ללקוחותינו בחירה בשילוט המתאים ביותר לעסק שלהם.

לכן, אם אתם בתהליך של בחירת שלטים לעסק – פנו אלינו כעת ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת.

מה כל כך חשוב בשילוט לעסק?

שילוט לעסקים הוא חלק עיקרי במיתוג העסק.

כמובן שהשלטים נועדו בראש ובראשונה להכוונה, כדי שהלקוחות יוכלו למצוא בקלות את בית העסק, למשוך את העין ולייצר עניין, אך השילוט הוא הרבה יותר מזה.

צריך לזכור ששלטים לעסק הם חלק אינטגרלי, מהותי ובלתי נפרד מהעסק. שילוט לעסק מסייע ביצירת זהות לעסק, ויוצר גם הזדהות של הלקוחות. שילוט נכון לעסק, הוא מפתח להצלחת העסק.

אתם בטח יודעים על עצמכם, איך זה גורם לכם להרגיש כשאתם רואים שלט עם הלוגו של בית הקפה האהוב עליכם, או שלט של איזו חנות שאתם אוהבים לבקר בה, או אפילו שלט של מלון או כפר נופש שתמיד חלמתם לבקר בו? נכון, זה נכנס ללב, ונוגע ברגש. זה בדיוק מה שעושה שלט לעסק. יוצר קירבה בין הלקוחות לבית העסק.

כדאי לדעת לפניי שבוחרים חברת שילוט לעסק:

חשוב ביותר ללכת על חברה אמינה ובעלת ניסיון מוכח!

צריך לבדוק מי הם הלקוחות של אותה חברה ולהתרשם מהמוצרים שלה. לא רק מהמוצרים שהיא מציעה בפלאייר או באתר, אלא להתרשם מהעבודות שאותה חברה ביצעה ומה האיכות שהיא מתחייבת להביא. הכי טוב ללכת בפועל לכמה בתי עסק ולהתרשם מהשילוט מה שנקרא "בעיניים שלכם".

ואיך אני יודע איזו חברת שילוט היא הנכונה דווקא עבור העסק שלי?

כאן נכנס העניין של יחס אישי. האם זו חברת שלטים לעסקים שמתייחסת לכל לקוח באופן הייחודי והספציפי לאותו לקוח. האם נעשית עבודת צוות בשיתוף הלקוח על מנת להגיע לתוצאה שתעמוד בדרישות, או אפילו תעלה מעל לציפיות איתן הגיע הלקוח!

בשילוט ישיר מספקים את כל פתרונות השילוט במקום אחד, לכן נתכנן בקפידה את השלטים לעסק שלכם – החל מבחירת החומרים, הצורה והגודל, ועד למיקום המדויק של כל שלט כדי להבטיח שהשלטים גלויים, בולטים, ברורים וניתן לראותם בצורה מיטבית מכל מקום.

עבורי כלקוח, מה עוד חשוב לדעת?

חשוב להגדיר את קהל היעד. למשל, האם קהל היעד הם צעירים שמבלים בשעות הלילה, מה שאומר שהשלט חייב להיות שלט מואר. או שהעסק פונה לקהל מבוגר יותר ואז חשוב לוודא שהכיתוב בשלט יהיה ברור וקריא מרחוק וגם מקרוב. האם זה עסק שעובד רק בשעות הבוקר וניתן להסתפק בשלט פשוט יותר שלא כולל תאורה פנימית. האם העסק ממוקם בתוך מבנה ויש צורך בשלטי הכוונה שיעזרו ללקוחות להגיע ולמצוא את הדרך בקלות, או שזה עסק שנמצא על הרחוב ומצריך שילוט תלת מימד שיתבלט מעל לשאר השלטים שנמצאים ברחוב.

צריך עזרה בבחירת שלט?

בשביל זה הכנו עבורכם סימולטור שיעזור לך להחליט!
ענו על 5 שאלות פשוטות [פחות מדקה] וקבלו ייעוץ בחינם ללא התחייבות.

נגישות